Zespół Szkół Nr 124 w Warszawie

Współpraca z tą placówką rozpoczęła się od instalacji czytnika w pokoju nauczycielskim. Był to początek współpracy który zaowocował wykonaniem kompleksowej instalacji systemu kontroli dostępu na teren szkoły oraz do wszystkich klas lekcyjnych.

Wejście do klas lekcyjnych na karty zbliżeniowe to oprócz wygody (brak problemów z kluczami) to przede wszystkim skuteczna kontrola wejść. Każde wejście do klasy jest rejestrowane, zapisując dokładną godzinę wejścia. Personel obsługi nie musi już nosić pęczka kluczy, jedna karta otwiera wszystkie wejścia. Informacja o wejściu do klasy nauczyciela czy pracownika obsługi pomocna jest przy dyscyplinowaniu punktualności oraz należytego wykonywania swoich obowiązków.

W tym przypadku dodatkowym atutem jest możliwość otworzenia wszystkich klas jednocześnie w przypadku zagrożenia pożarem lub innym zdarzeniem zagrażającemu bezpieczeństwu szkoły.

Wyjścia główne dodatkowo posiadają przycisk wyjścia awaryjnego, którego użycia pozwala na awaryjne otworzenie konkretnych drzwi.

Dodaj komentarz